Bazy I Aromaty

Prometeus – Inawera


Smak 87%
Zapach 87%
Krótkie podsumowanie

Jeśli lubicie tytoniówki to zdecydowanie musicie spróbować.

Wynik 87%
Oceny czytelników
1 głosy
95

Inawera. Liquidy. Wciąż jestem zszokowany, że te dwa słowa są ze sobą powiązane bezpośrednio. (Aromaty aromatami… ale naprawdę nie wiedziałem, że Ina robi gotowe liquidy.)

Kolejnym powodem do szoku dla mnie było to, że jest na rynku dobra tytoniówka. Chociaż „dobra” to zdecydowanie mało powiedziane. Ale po kolei:

Etykietka – nie dowiecie się z niej ABSOLUTNIE niczego poza ilością nikotyny.
Odkręcamy! I co? Jajco. Znów żadnej podpowiedzi, ale po braku zapachu domyśliłem się w tym momencie, że będzie to tytoniówka.

No to tankujemy „parówkę” i zobaczymy co z tego będzie!.. A było sporo. Ten soczek okazał się NAJ-LEP-SZĄ tytoniówką jaką przyszło mi kiedykolwiek chmurzyć! Wapując ten liquid poczułem się jakby… Wyobraźcie to sobie: złota jesień, jesteście w lesie, albo parku, kolorowe liście wszędzie wokół was… Czujecie ten zapach?.. *niuch niuch* Oj taaaak… Chmurka ma właśnie ten cudowny aromat.

Bardzo delikatny smaczek, przyjemny i zdecydowanie za szybko znika z buteleczki. Niestety jest dość rzadki jak na gotowy liquid ze sklepowej półki przystało, ale nie zawiera wody i to jest dużym plusem. W przypadku poprzednio opisywanego liquidu miałem jednak pewien problem – glikol niemiłosiernie gryzł mnie w gardło – tutaj na szczęście tego problem ten nie był aż tak odczuwalny chociaż też się pojawił.

Czy polecam? Jeśli lubicie tytoniówki to zdecydowanie musicie spróbować. Genialny aromat przypominający jesień, delikatny i ogólnie bardzo przyjemny, a do tego pozwalający się chmurzyć non-stop.


Dziękujemy za udostępnienie produktów firmie Inawera.