Parowniki (MOD)

Przegląd popularnych parowników (grzałki kupne oraz bazy RBA)


Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi parownikami, które umożliwiają korzystanie z kupnych grzałek oraz baz RBA. Klikając w tytuł każdego z nich możecie zapoznać się z ich recenzjami, które ukazały się na naszej stronie.

Aspire Triton 2

Aspire Triton 2Godny następca poprzednika. Triton 2 to sprzęt, do którego nie ma większych zastrzeżeń. Tank dobrze radzi sobie na mocy do 70W, co sprawia, że to doskonałe połączenie dla boxów jak Aspire Pegasus, Evic VTC Mini czy też Sigelei 75W, albo i nawet Smok Xpro M65, z którego na 36W można uzyskać obfite i smaczne chmury.

Dane techniczne:
Gwint: 510
Pojemność: 3 ml
Wysokość: 67 mm
Średnica: 22,5 mm

Kangertech Subtank

Subtank MiniJeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych parowników subohmowych. Bogaty wybór różnych rodzajów grzałek kupnych OCC oraz dwa rodzaje bazy RBA v1 i v2. Parownik jest przystępny w obsłudze, a konstrukcja bardzo solidna. Baza RBA jest prosta i wygodna, a jej wymiary przekładają się na naprawdę dobry smak.

Subtank występuje w kilku wersjach, ale podstawowe to:
Subtank plus – 7ml – 25mm
Subtank mini – 4,5ml – 22mm
Subtank nano (brak bazy RBA) – 3ml – 18,5mm

Dane techniczne (mini):
Długość całkowita (bez gwintu) : 63mm
Średnica : 22mm
Pojemność : 4.5ml
Waga : 60g

SMOK TFV4

SMOK TFV4Jeden z najbardziej znanych i popularnych parowników, który słynie z produkcji olbrzymich chmur. Wysoka jakość wykonania, bogaty wybór różnych grzałek oraz duża baza RBA (3 rodzaje: single,dual i triple). Nas ten sprzęt do siebie nie przekonał, ale to nie znaczy, że nie warto go sprawdzić. Sprzęt ma parę istotnych zalet i daje dużo możliwości, które mogą cię zainteresować.

Dane techniczne:
Gwint – 510
Pojemność – 5ml
Wysokość – 73.5mm
Średnica – 24.5mm

Eleaf Ijust 2

Eleaf iJust 2Ciekawa propozycja dla początkujących waperów, która zachęca przystępną ceną i nawet niezłym wykonaniem (jak na tę cenę). Parownik co prawda najczęściej spotykany jest w komplecie z baterią, ale istnieje możliwość zakupu samego atomziera. Prosta konstrukcja i łatwa dostępność części oraz grzałek to niewątpliwy plus tego sprzętu. Do parownika pasują też znane zespoły grzewcze od Aspire (te do Aspire Atlantisów i Aspire Tritonów 1 i 2).

Dane techniczne:
Gwint – 510
Pojemność – 5.5ml
Oporność – 0,3Ω
Wysokość – 67,5mm
Średnica – 22mm

Vaporesso Target Ceramic Ccel Tank

Vaporesso TARGET Ceramic cCELLParownik, który zdobył sporą popularność dzięki wykorzystaniu grzałek ceramicznych. Sprzęt charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Grzałki ceramiczne doskonale oddają smak, ale z drugiej strony nie pozwalają poszaleć z wielkością chmury. Baniak jest napełniany od dołu i mieści około 3,5 mililitra liquidu. Wyposażono go w regulację przepływu powietrza a gwinty grzałek są identyczne jak w tych do Aspire Atlantis.

Dane techniczne:
Średnica:22mm
Pojemność – 3.5ml
Wysokość:62mm
Waga:60g

Joytech Cubis

joyetechcubisJeden z najnowszych parowników od Joytecha. Charakteryzuje się nietypową konstrukcją i sposobem nalewania – górna część (top-cap) tworzy jeden element, natomiast podstawa ze zbiornikiem drugi. Podstawa przypomina kubek, który napełnia się liquidem, a na to zakłada się resztę, czyli top-cap z kominem i grzałką. W atomizerze grzałki montowane są bezpośrednio do komina, a nie w podstawie atomizera. Nie ma zatem potrzeby używania zakraplaczy lub strzykawek. Cubis jest prosty w obsłudze i całkiem nieźle oddaje smak. Sprzęt posiada też bazę RBA, co umożliwia kręcenie własnych grzałek.

Dane techniczne:
Szerokość: 22mm
Pojemność: 3.5ml
Dostępne grzałki: 0.5ohm, 1.0ohm, Clapton-1.5ohm