Przepisy

Przepisy na liquidy – Kolejna część!


Jabłkowo-maślane ciasteczka

Znacie kogoś, kto nie lubi babcinych ciastek jabłkowo-maślanych? Ja nie! Wystarczy je tylko postawić na stole i zaraz wszystkie znikają. Moim zdaniem ten smak to doskonały pomysł na płyn do e-papierosa. Wszystkie wymienione aromaty powinniście dostać w naszych, polskich sklepach, a jeśli czegoś zabraknie to z łatwością znajdziecie jakiś zamiennik.

Smak jest bardzo przyjemny i radziłbym w tym przypadku używać bazy 50/50, ponieważ sama zawartość aromatów glikolowych przeważy tutaj szalę. Ciężko jest mi dokładnie opisać wam odczucia podczas wapowania, ponieważ to typowy deserowy liquid, który smakuje dokładnie jak ciastka. Zresztą tutaj nie ma co opisywać, tylko trzeba mieszać i próbować!

Aromaty firmy TPA powinny być raczej wszystkim znane, natomiast CAP oznacza Capella, a FA to Flavour Art.

Po przygotowaniu mikstury należy odstawić ją na tydzień leżakowania w ciemne i suche miejsce.

przepis na liquid

Cosmic Fog – mleko i miód

Tym razem kolejny klonik, który na pewno przypadnie wam do gustu. Dzisiejsza druga propozycja jest trochę łatwiejsza, ponieważ wszystkie proponowane aromaty znajdują się w ofercie firmy TPA. Można je zatem dostać w praktycznie każdym sklepie z elektronicznymi papierosami i to w bardzo niskich cenach.

W tym wypadku również w grę wchodzi baza 50/50, a okres leżakowania powinien wynosić około dwóch tygodni. Po takim czasie płyn do e-papierosa dojrzeje na tyle, że wszystkie smaki będą odpowiednio zrównoważone.

przepis na płyn do e-papierosa