Przepisy

Przepisy na płyny – część 3


Dzisiaj chciałbym zaprezentować wam dwa przepisy na dosyć niecodzienne, ale niezwykle smaczne płyny do e-papierosa. Przygotowanie obu z nich wymaga zakupu kilku aromatów i przynajmniej minimalnego doświadczenia w samodzielnym robieniu liquidów. Zapewniam was jednak, że warto się trochę namęczyć, bo ich smak wszystko wam wynagrodzi.

The Firetrails – liquid na deser

 liquid
Nie powinniście mieć większych problemów z dostępnością poszczególnych składników. Aromaty firmy TPA powinny być raczej wszystkim znane, natomiast CAP oznacza Capella, a FA to Flavour Art.

Niestety mniej popularne aromaty są nieco droższe od często wybieranych smaków. Na szczęście wszystkie niedogodności rekompensuje smak i ilość przyrządzonego liquidu.

Po przygotowaniu mikstury należy odstawić ją na tydzień leżakowania w ciemne i suche miejsce.

FIVE STARS FRUIT 0′s – prosty klon o smaku płatków śniadaniowych

płyn do e-papierosa

Jeśli marzą się wam smaki liquidów ze Stanów Zjednoczonych, a nie macie do nich dostępu to koniecznie spróbujcie tej mikstury. To bardzo prosty przepis , który idealnie odwzorowuje smak FIVE STARS FRUIT 0′s. Do jego przygotowania wystarczą wam łatwo dostępne i niedrogie aromaty firmy TPA.

W tym przypadku okres leżakowania wynosi dwa tygodnie, ale jest na co czekać. Ten płyn do e-papierosa jest jest raczej słodki i idealnie pasuje na chłodne zimowe wieczory.