Własne Liquidy

Recenzja Coil Master SEB


Dzisiaj przyjrzymy się Coil Master SEB (SS E-juice Bottle). SEB to pojemnik do przewożenia lub jeśli ktoś woli, butelka wykonana ze stali nierdzewnej, która pozwala bezpiecznie przenosić e-liquidy bez żadnych wycieków lub strachu przed zerwaniem. Dla mnie osobiście było to jedno z akcesoriów, którego brakowało w moim codziennym użytkowaniu elektronicznych papierosów, i zawsze chciałem czegoś, co pozwoliłoby mi nieść mój e-liquid, nie martwiąc się, że pęknie, jeśli go upuszczę, albo wycieknie, gdy najmniej się tego spodziewam.

Wygląda na to, że Coil Master udało się wymyślić inny interesujący produkt i szczerze mówiąc, to było coś, czego brakowało na rynku przez jakiś czas. Jedyną alternatywą, jaką mogę teraz rozważyć, jest U-CAN od Innokin, jednak z mojego punktu widzenia U-CAN nie jest nawet bliski pod względem jakości budowy do SEB od Coil Master. Musisz mi zaufać w tej sprawie. Poziom szczegółowości, który jest wprowadzany do tego produktu, wykracza znaczenie ponad wszelkie oczekiwania, które miałem zanim przetestowałem tę buteleczkę.

SEB jest w umieszczone w ładnym cylindrycznym opakowaniu. Użytkownik otrzymuje również instrukcję obsługi i przydatną sakiewkę, która chroni przed zadrapaniami. Używam mojego przez około tydzień i nie zauważyłem żadnych znaków świadczących o użytkowaniu. Pewnie zależy to od tego, jak użytkownik sobie będzie radzić z tym produktem przy dłuższym czasie stosowania. Nie polecam próbowania noszenia tego obok paczki kluczy, jeśli chcemy, by nasza buteleczka wyglądała na nowiutką.

 

 

Specyfikacja, oto co SEB ma do zaoferowania:

 • korpus ze stali nierdzewnej
 • brak korozji
 • 20 ml pojemności
 • w komplecie przenośny karabińczyk
 • wstrząsoodporność
 • regulowana prędkość przepływu e-liquidu (maks. 1,25 ml na naciśnięcie przycisku)
 • precyzyjnie sprężynowa końcówka
 • 26 mm średnicy i 91,6 mm wysokości.

 

 

Zawartość pudełka:

 • 1 x Coil Master SEB (stal nierdzewna)
 • 1 x etui
 • 1 x instrukcja obsługi
 • 1 x karabińczyk (w kolorze srebrnym).

Jak wspomniano w specyfikacji, natężenie przepływu e-liquidu można regulować. W dolnej części SEB użytkownik znajdzie pierścień, który pozwala kontrolować, jak daleko wzdłuż przycisku można naciskać, co pozwala na wydanie mniejszej lub większej ilości e-liquidu. Maksymalnie można uzyskać z tego 1,25 ml za naciśnięciem przycisku. Ten można zablokować poprzez odkręcenie radełkowanego dolnego pierścienia.

SEB ma okienko rozciągające się prawie na całą wysokość kontenera. Każde okienko ma oznakowane laserowo krawędzie, dzięki czemu można zobaczyć, ile e-liquidu pozostało. W górnej części SEB znajduje się osłona zapobiegająca wyciekaniu e-liquidu lub stykająca się z elementami zewnętrznymi. Na górnej pokrywie znajduje się breloczek przymocowany do karabińczyka, dzięki czemu buteleczka jest bardzo wygodna do noszenia przy sobie. Kapturek ochronny pełni także funkcję ochronną dla góry, która jest na sprężynie, ponieważ się go przyśrubowuje. Napełnianie zbiornika jest bardzo łatwe i wygodne, odbywa się to przez odkręcenie nakrętki zawierającej sprężynę.

 

 

Ogólne wrażenie

Jak wspomniano na początku postu, jest to jeden zestaw, na który czekam od dłuższego czasu i wygląda na to, że Coil Master zdołał wymyślić coś naprawdę wyjątkowego, przekraczając moje oczekiwania. Czy to jest przydatne? O tak, na pewno jest. Dzieje się tak dlatego, że większość producentów e-liquidów używa szklanych butelek i zakrętek, które są podatne na zerwanie, jeśli zostaną przypadkowo upuszczone, a zakraplacze mogą być czasami trudne w użyciu, szczególnie jeśli otwory do napełniania atomizera są za małe.

Jeśli chodzi o ustalanie cen, urządzenie Coil Master SEB kosztuje teraz 29,99 USD i można je kupić bezpośrednio z coil-master.net. Myślę, że jest wart tych pieniędzy. Warto uświadomić sobie, że jeśli przypadkowo upuści się butelkę ulubionego e-liquidu, prawdopodobnie zapłaci się za to więcej. Dzięki SEB już nie trzeba się o to martwić.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o