Recenzje

Recenzja VaporFi Express


Vaporfi Express – wprowadzenie

W tym artykule przeglądamy zestaw startowy e-cig Vaporfi Express. Ten zestaw to mini papieros, który jest mniej więcej tej samej wielkości co tradycyjny papieros. Wielu waperów zaczyna używać e-papierosów, które przypominają te tradycyjne, ponieważ podoba im się ich rozmiar i klasyczny design.

Zawartość zestawu:

 • 1 x bateria standardowa Express
 • 1 x akumulator o dużej pojemności
 • 1 x ładowarka
 • 1 x ładowarka USB
 • 1 x instrukcja obsługi
 • 1 x karta członkowska

Dane techniczne:

 • bateria standardowa do ładowania 180 Mah
 • akumulator o dużej pojemności 280 Mah
 • ładowarka USB Model KR808D-2 Wejście: DC 4.5V Wyjście: DC 4.5V
 • ładowarka USB 100-240V
 • model ładowarki wyjściowej: WRP08U-050050u
 • nabój napełniony 1 ml (do nabycia osobno)
 • pojemność wkładu wielokrotnego napełniania 1 ml (do nabycia osobno)
 • czysty mini kartomizer o pojemności 9 ml (do nabycia osobno)

 

 

Ważne uwagi

Do kogo pasowałby zestaw Vaporfi Express? Jak wspomniano powyżej, zestaw ekspresowy to mini e-papieros, co oznacza, że ma podobny rozmiar i wygląda jak papieros tradycyjny. Wiele osób, które zaczynają przygodę z wapowaniem, skłania się ku temu stylowi e-cigów, ponieważ te przypominają coś do czego już wcześniej przywykli. Przypominające tradycyjne papierosy urządzenia są również łatwe do zabrania ze sobą w dowolne miejsce, ponieważ idealnie mieszczą się w kieszeni. Są także dużo bardziej dyskretne niż większe e-papierosy lub e-papierosy, które przemawiają do wielu osób. Jeśli podoba nam się taka koncepcja, to warto zainteresować się zakupem zestawu startowego Vaporfi.

Jeśli jednak bardziej zależy nam na produkcji i smaku pary, a także na lepszym wykorzystaniu baterii, to lepszym rozwiązaniem będzie zakup Vaporfi Pro, Platinum Pro lub Rocket. Podczas gdy są one większe, dają więcej satysfakcji i mają lepsze wyniki w pomaganiu ludziom trzymać się z dala od normalnych papierosów. To osobisty wybór, więc to od nas zależy, który model zainteresuje nas bardziej. Dla tych, którzy naprawdę chcą czegoś takiego, przyjrzyjmy się zestawowi Vaporfi Express.

Wygląd, rozmiar i waga

Zestaw Vaporfi Express posiada eleganckie białe wykończenie. Vaprofil Express zawiera dwie baterie różnej wielkości. Bateria 180 mAh jest mniejsza z dwóch i jest mniej więcej wielkości normalnego papierosa. Bateria 280 mAh jest nieco dłuższa, ale nie szersza. Mniejszy akumulator jest dość lekki, a dłuższy z pewnością jest nieco cięższy. Oba akumulatory ładnie mieszczą się w kieszeni, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą.

Baterie są solidnie wykonane i ich wykończenia posiadają czerwone światła, które podkreślają się kiedy wapujemy.

Wytwarzanie pary i posmak

Wytwarzanie pary jest całkiem dobre w tych e-papierosach. Większa bateria ma więcej mocy, więc oczywiście urządzenie generuje więcej pary. Użytkownikom podoba się mały rozmiar mniejszej baterii, która wciąż produkuje zadowalającą ilość pary.

Testując produkt użyliśmy wkładek z mentolem 1,2% nikotyny i smak okazał się fantastyczny. Odczucie smakowe było dobre, a jeśli poszukujesz większego poziomu nikotyny, to możesz wybrać płyn z 1,8% lub w zależności od upodobań lżejszy lub całkowicie jej pozbawiony. Wszyscy palacze powinni znaleźć coś dla siebie.

 

 

Smaki i wkłady

Vapofi oferuje następujące smaki, które znajdziemy we wkładach:

 • Classic Tobacco
 • Mighty Menthol
 • Cherry Crush
 • Very Vanilla
 • Chocolate Dream

Wypróbowaliśmy Mighty Menthol i zapewniał on bardzo smaczny mentolowy smak. Wspaniałe jest to, że jeśli te smaki nam się nie podobają, możemy wybrać puste wkłady i wypełnić je wybranym przez siebie e-liquidem. Vaporfi to świetna próbka, aby wypróbować niektóre z ich doskonałych e-liquidów do degustacji. Można także skomponować własne mieszanki e-liquidu.

Jedyną wadą w stosunku do tych wstępnie napełnionych i pustych wkładów jest to, że nie widzisz, ile e-liquidu w nich pozostało. Jeśli to jest problem, to można wybrać klaromizery Mini Clear. Są to maleńkie zbiorniki, które można zobaczyć na ego. Świetnie pasują do baterii ekspresowych i wytwarzają dużo pary – więcej niż zwykłe wkłady. To świetna opcja i zdecydowanie polecam jej zakup wraz z zestawem Vaporfi Express Kit.

Żywotność baterii

Żywotność baterii z racji tego, że jest ona mała, nie była najdłuższa w porównaniu z konkurencją. Tego można się spodziewać po urządzeniu przypominającym tradycyjnego papierosa. Jest to jeden z powodów, dla których polecalibyśmy zakup e-papierosa typu ego jak Pro lub Platinum Pro, ponieważ pracują one o wiele dłużej. Jednak niektórzy użytkownicy chcą mieć papierosa w dłoniach, więc wybiorą zestaw Vaporfil Express. Druga, dłuższa bateria zapewnia dłuższą pracę. Pozwala to na otrzymanie około 400 wdechów z jednego naładowania. Dobrą rzeczą w tym zestawie jest to, że dostaje się dwie baterie. Jeśli się przestanie działać, mamy do dyspozycji drugą, do której można podłączyć urządzenie.

Podsumowanie

Jeśli szukamy elektronicznego papierosa wyglądającego jak normalny papieros, to Vaporfi Express Kit będzie bardzo dobrą opcją. Nie będziemy mieli żadnych skarg na ten zestaw. Dodatkowo posiada on stylowy design, zapewniający całości dyskretność, nawet wtedy, gdy chcemy go używać publicznie. Smaki są świetne, a do wyboru mamy także puste wkłady i Mini klaromizery, co zapewnia jeszcze więcej opcji smakowych.

Jeśli żywotność baterii i wytwarzanie dymu to rzeczy, których szukacie u elektronicznego papierosa, a nie macie nic przeciwko czemuś nieco większemu, to polecamy do sprawdzenia Vaporfi Pro, Platinum Pro lub Rocket. Jeśli chcecie czegoś naprawdę mocnego i smacznego, spójrzcie na najlepiej sprzedającą się Vaporfi i naszą ulubioną Rebel II.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o