Recenzje

Recenzja VaporX XRT


Chociaż czasami pomocne jest zebranie różnych modeli vape penów i modów, dobrze jest mieć taki vape pen jak VaporX XRT, który naoliwia, woskuje i koncentruje, eliminując potrzebę stosowania innych urządzeń. Poza tym jest łatwy w użyciu. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Dodatkowo zapewnia wiele smaków, a także to, że puszczony dym będzie dużych rozmiarów.

VaporX XRT został zaprojektowany z bardzo wydajnym zbiornikiem. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, które opierają się na tym, że w oleju nie ma knota, który pozwala na uzyskanie jednolitego odcieku od początku do końca, model sprawuje się doskonale w swojej roli.

Jest gotowy do pracy w kilka chwil po uruchomieniu przy wykorzystaniu minimalnych ustawień. Ładowanie jest również bardzo łatwe, ponieważ nie ma ekranów ani sprężyn, które mogą wypaść podczas jazdy.

Potężny i konfigurowalny

Akumulator jest mocny i zapewnia wiele godzin pracy, zanim będzie trzeba go naładować.

Urządzenie posiada 601 gwintów, a zasilacz pozwala na modyfikacje z innymi częściami vape pan, aby dostosować zbiornik do indywidualnych preferencji.

 

 

Jak to działa?

Konfiguracja jest prosta, a urządzenie staje się gotowe do użycia już w kilka sekund po włączeniu. Po całkowitym naładowaniu baterii należy wyjąć końcówkę filtra i komorę grzewczą. Potem trzeba załadować olej lub wosk do komory ceramicznej i wymienić je. Aby włączyć urządzenie, należy nacisnąć przycisk uruchamiania sześć razy z rzędu. Tak przygotowany sprzęt jest gotowy do użycia. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk start i przytrzymać go podczas wdechu przez 10 sekund.

Jasne i czytelne diody LED będą wskazywać, ile czasu pozostało do wyczerpania baterii, a blokada bezpieczeństwa zapobiegnie przypadkowemu włączeniu się w kieszeni lub torebce.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na VaporX XRT?

Chociaż życzymy sobie, aby gwarancja trwała dłużej, cena jest świetna na tak mocny i kompaktowy vape pan. Możliwość korzystania z różnych substancji pozwala także zaoszczędzić pieniądze w wypadku, kiedy zależy nam na tym, by testować różne smaki. Wtedy możliwość dostosowania go do indywidualnych preferencji i potrzeb dodaje mu również wartości.

Jak działa VaporX XRT w porównaniu do konkurencji?

 • Source 10Cig Quartz – niestety, ten vape pan został wyprodukowany z tanich materiałów, co sprawia, że nie jest on szczególnie trwały; kiedy się nagrzewa, części szybko się psują
 • Linx Hypnos Zero – choć pod wieloma względami ten model sprawuje się naprawdę dobrze, musimy podkreślić, że działa najlepiej tylko przy niewielkich ilościach wosku, co sprawia, że jest on nieco ograniczony

 

 

VaporX XRT – doskonały wybór

Świetna cena tego uniwersalnego vape panu pozwala teraz cieszyć się ulubionymi smakami. To właśnie jego uniwersalność sprawia, że urządzenie VaporX XRT wyróżnia się na rynku.

Zalety:

 • może korzystać z olejów lub substancji stałych
 • daje 601 możliwości modyfikacji
 • jest łatwy w użyciu
 • posiada świetną cenę
 • został wyposażony w potężną baterię
 • posiada blokadę bezpieczeństwa

Wady:

 • krótka gwarancja

Specyfikacje VaporX XRT:

 • wyprodukowany przez: VaporX
 • kolory: czarny, złoty, drewno
 • może być stosowany z: E-Liquid, Dry herb, Concentrates
 • cena: 39,99 USD

Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o