E-Liquidy

Russian E-liquids – Celebrity – Fruit Fantasy


Dzisiaj opaliłem Celebrity – Fruit Fantasy od Russian E-liquids Laboratory. I co?
Well… To skomplikowane. Ciężko powiedzieć co tu się wydarzyło, ale spróbuję.

Nieszablonowo.

Jest wiele rzeczy których o tym liquidzie powiedzieć nie można – i jest to i na dobre, i na złe… Uh. Jest skomplikowany.

Teoretycznie, liquid ma być mieszanką pomarańczy, ananasa i banana. Praktycznie…

Zapach

Pierwsze wrażenie jakie mam po “powąchaniu” butelki to…

Bałagan. Kakofonia nut zapachowych, składająca się w niezwykle ostrą, rozmieszaną woń. Przywodzi na myśl mieszanki tropikalne, wyczuwalna zdecydowanie jest słodycz wręcz bijąca naokoło.

 

Nie jest to jakaś okrutnie paskudna woń – natomiast jest zmieszana, nieuporządkowana. Chaotyczna.

Smak

Smak tego liquidu zdecydowanie idzie w kierunku tego zastrzeżenia zapachowego – to kakofonia. Wszystko jest tak intensywne, tak streszczone, że ciężko rozwinąć cokolwiek na tyle żeby było zrozumiałe – raz atakuje kwasek pomarańczy, raz słodycz ananasa….

Dodałem do premixu aż za dużo bazy – i to nie rozwiązało problemu. Tak już ma – i nad tym warto popracować. Atak dziesięciu różnych smaków, w dodatku zmasowany, to dziwne uczucie. Nie mówię zaraz że złe, ale po prostu… Dziwne. Pogubić się idzie bardzo łatwo.

Jedno co zdało mi się zabawne – premix nie zawiera coolera ani nic z tych rzeczy, a jednak liquid ma taką chlodną nutkę, jest dość orzeźwiający, kiedy pominie się monotonną kakofoniczną kolektywę smaków.

 Podoba mi się to. Chłodek. Mmm. Za to jest plusik. Fajny, delikatny chłodzik, takie mikro-orzeźwienie. Na lato.. miodzio.

Podsumowanie...

Liquid według mnie jest… znośny. Nie ma tragedii, ale też i nie ma szału – osobiście nieszczególnie przypadł mi do gustu, jednak znajoma korzystająca z EGO stwierdziła że “Ej, to smaczne!” – jak widać, gusta są różne, i nie ma w tym ani nic złego, ani nic dziwnego. To nawet dobrze.

Tylko się nie zgubcie po drodze jak już otworzycie butelkę, bo o to nie jest szczególnie trudno.


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o