Dla Zaawansowanych (W&P)

Ile tak naprawdę mocy ma Sigelei 213W?


Ostatnio pojawiła się na internecie “Drama” dotycząca Sigelei i ich Sigeleia 213W. DJLSBVapes podsumował ją dość dobrze – polecamy przeczytać. Generalnie, firma ostro poleciała sobie w kulki, gorzej zrobił już chyba tylko Efest. Wielu poważnych recenzentów odmówiło recenzowania sprzętów tej marki, a sam brand stracił reputację na którą długo, długo pracował. Chętni mogą nieco poczytać tu: http://www.djlsbvapes.com/2016/06/13/%E2%80%8Bclarification-final-statement-sigelei-situation/

Najgorszy jest fakt, że Sigelei zmienił warunki gwarancji i wadliwego produktu od nich nie można już zwrócić, Sigelei 213W ma tak naprawdę 150-155. Recenzent został chamsko, a wręcz grubiańsko potraktowany przez pracownika, którego firma się wypiera.

Dodatkowo – Sigelei wypuszcza aktualnie nowy model boxa – Sigelei J155. Ciekawostka – będzie miał ten sam chip co 213.

Z tego punktu, z krwawiącym sercem jako, że jest to marka, która przez lata dawała sprzęt klasy ekstra – odradzam zakup nowego sprzętu Sigelei. Na pewno też nie zamierzam również recenzować żadnego ich sprzętu, szkoda mi mówić Wam o tak smutnych i żałosnych zagrywkach brandu. Dopóki nie wyklarują sytuacji – będzie na nich wisieć piętno. Zasłużone.