Zapowiedzi

SMOK TFV8 – bestia nadchodzi


Dziś bierzemy pod lupę jeden z najbardziej wyczekiwanych parowników w tym roku. Tak, tak, jest nim oczywiście SMOK TFV8, następca znanego wam dobrze TFV4.  Ma być jeszcze więcej powietrza, liquidu oraz pora na nowe grzałki. Porównanie obu wersji w dalszej części artykułu, a póki co sprawdźmy zawartość zestawu i specyfikację.

SMOK TFV8 zawartosc zestawu

SMOK TFV8 budowa

Parownik wygląda co najmniej dobrze, klasyczna sylwetka bez żadnych udziwnień lub kosmicznych technologii. Najbardziej charakterystyczne z tego wszystkiego są chyba te płomienie. W zestawie baza RBA, dwie grzałki od producenta, zapasowa szybka, instrukcja obsługi oraz vapebandy.

Wszystkie najważniejsze dane techniczne znajdziecie na kolejnym obrazku.

wymiary

Trzeba przyznać, że sam parownik waży dosyć sporo (74 g), a gdy dołożymy do tego jeszcze zasilanie i np. 3 akumulatory to trzeba się przygotować na dodatkowe pół kilo balastu. Do parownika w zależności od rodzaju zastosowanej grzałki zalejemy 6 lub 5,5 ml liquidu. Jak jesteśmy już przy grzałkach to do wyboru mamy:

grzałki

Poniżej ich możliwości pod obciążeniem i produkcja chmury.

grzałki pod obciążeniem

Zmiany w porównaniu do TFV4

1. Zwiększone otwory przepływu powietrza

otwor powietrza

2. Większa średnica otworu do napełniania.

do napelniania

3. Większy przepływ powietrza przez grzałkę.

przeplyw

Możliwości

SMOK TFV8 to zdaniem producenta, parownik dedykowany do KOOPORA PRIMUS 300W. Poniżej można zobaczyć tę parę w akcji. Czyżby szykował się duet bardziej zabójczy od Karla Malone’a & Johna Stockton’a, Leona & Matyldy oraz braci Kray razem wziętych?


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o