Wiedza & Porady

Steve Forbes ostro o FDA i nagonce na e-papierosy w Stanach


Steve’a Forbesa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – jego magazyn zna każdy, nawet, jeśli nie wszyscy go czytają. Jednego facetowi nie można jednak odmówić – bycia człowiekiem sukcesu. W Stanach, nie potrzeba w sumie niczego więcej, żeby stać się głosem ludu. Człowiek prosty może wiedzieć więcej, ale to ten, kto ma prestiż naprawdę jest wysłuchiwany. Może to i lepiej, że pan Forbes wydaje się zatem być obrońcą vape’u na ziemiach Wujka Sama. Jego wypowiedź z 19 listopada mówi sama za siebie.

 

 

„FDA i aktywiści antywapingowi to banda obszczymurków”

W jego jakże cudownej wypowiedzi, możemy przeczytać, że: „Bez żadnych racjonalnych powodów, urzędnicy służby zdrowia oraz inkwizycja antypapierosowa wypowiadają wojnę e-papierosom, chociaż miliony ludzi zgodnie utrzymuje, ze to właśnie nim rzuciło palenie. Waperzy w dalszym ciągu mogą czerpać przyjemność ze spożywania nikotyny, unikając jednocześnie smoły i innych szkodliwych substancji toksycznych, czyniących papierosy niebezpiecznymi. Ciekawe, co ćpają sami tchórzliwi aktywiści. (…) W Stanach, FDA i inne obszczymury robią pod siebie na myśl o wapowaniu, które rozdmuchano już do proporcji epidemii, ignorując fakt, że młodzi ludzie pewnie piliby alkohol lub palili papierosy, gdyby nie vape. Tymczasem federalni straszą dodatkowo radykalnymi krokami, przez które e-papierosy mogą zostać zakazane lub nielegalne.”

Największą ironią w tym wszystkim jest chyba to, że sam Forbes jest radykalnym Republikaninem. A jednak nawet i jego szlag trafia na samą myśl o tym, co Trump wyprawia wraz ze swoimi ludźmi. Pomimo swojego kandydowania na prezydenta dwukrotnie, reprezentując GOP, Forbes popierał Obamacare oraz ideę reformacji służb federalnych. Kiedy zatem nawet wpływowi Republikanie zaczynają kręcić nosem na plany FDA, może nadszedł już czas, aby Trump po prostu pomyślał nad tym, co dają mu do podpisania?


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o