Bazy I Aromaty

TPA Ripe Banana – Różowa orbitka


Smak 80%
Uniwersalność 80%
Jakość 76%
Krótkie podsumowanie

Uniwersalny i smaczny aromat. Jeden z tych smaków, które idealnie pasują do atomizerów z dolną grzałką.

Wynik 78%
Oceny czytelników
0 głosy
0

Bardzo ciekawy aromat, który idealnie pasuje zarówno do mieszanin, jak i samodzielnego wapowania. Smak jest na tyle fajny, że można spokojnie wapować go przez długi czas i na pewno szybko się nie znudzi.

Wygląd, zapach i proporcje

Wiadomo, że do każdej bazy używamy różnych proporcji aromatu i smak będzie inny. Po raz kolejny uczulam was, że ja korzystam z bazy 60/40 i jest to szóstka. Dla każdej innej bazy proporcje mogą się trochę różnić, że już o słodkości smaku nie wspomnę, ponieważ im więcej gliceryny, tym nasz liquid będzie słodszy.

Mój płyn przy 10-procentowym stężeniu aromatu i bazie szóstce, ma lekko różowy kolor i jest dosyć gęsty. Aromat zaraz po odkręceniu i powąchaniu jest bardzo dobrze wyczuwalny i miałem obawy, że 10 procent to trochę za dużo. Okazało się, że jest idealnie.

Smak, chmura moc

ripe_banana__79979.1398685028.500.500

To jeden z tych smaków, które idealnie pasują do atomizerów z dolną grzałką i lepiej smakują w momencie gdy nasza para jest ciepła. Kto lubi gumy orbit o różowym kolorze? Mam nadzieję, że prawie każdy, bo ten liquid to najlepszy sposób na powrót do dzieciństwa.

Chmura fajna i nie taka mała, sam aromat jest na tyle przyjemny, że mimo wyczuwalności na płucach, nie gryzie nas w gardło i możemy wapować go bez żadnego dyskomfortu.

Recenzowany aromat ma pewne miejsce w mojej szafce, ponieważ możemy go dodać do praktycznie każdego innego aromatu i zawsze będzie pasować. Jeśli nie mamy czasu na mieszanki, albo po prostu nam się nie chce to możemy zrobić jednoskładnikową mieszankę i będzie ona równie smaczna.