E-Liquidy

Twelve Monkeys – Congo Cream


Kongo moi drodzy, Kongo. Dzisiaj na wałku Congo Cream, czyli propozycja Custarda z Truskawką od Twelve Monkeys – coś relatywnie nowego na Polskiej scenie.

Bo z nudą precz...

Tym razem, dla odmiany, patrząc z nieco innej perspektywy, postaram się żeby ta recenzja nie była zbyt duża – ot, tak. Dla sprawdzenia jak to jest.

Smak

O owym sporo się nasłuchałem dobrego – i faktycznie, coś w tym jest. Mocno słodki jak dla mnie, ale fajny Custard, lżejszy od Vanilla Lorda z Forbidden Clouds na pewno. Do tego słodka, ciepła, porządnie dojrzała Truskawka. Boy, count me in!

Tradycjonaliści Custardowi przewrócą się w klapkach, ale ci bardziej… Liberalni? Znajdą dużo przyjemności w każdym buszku.

Zapach

Przypomina mi trochę truskawkę z bitą śmietaną od TPA którą kiedyś miałem – ale czuć że to nie bita śmietana a jednak ten Custard. Czuć zdecydowanie.

Słodkawy, zapadający się już być może nawet w ajerkoniak zapach tego Custarda to praktycznie motyw przewodni, truskawka tylko nadgania ale podąża za.

 

Finalne Spostrzeżenia

Małpy. Małpy, jak w teledysku Coldplaya! Łaaaa!

Pierwsza stłuczka z owymi małpami, i póki co jestem zadowolony. Pierwszego tanka “wydudlałem” na jedno “posiedzenie” – nawet się nie spostrzegłem, a już puste :C

Sprawdzane były na moim nowym dzieciątku – CoilArt Mage RTA – który, nawiasem mówiąc, mocno mi przypasował. Ubrany w porządne grzałeczki naprawdę miodnie się obsługuje. Jak widzicie na zdjęciu, dołożyłem mu też mały drip – takie moje zboczenie zawodowe. Lubię mieć rzeczy pod kolor. Niektórzy pewnie powiedzą że jest mały jak coś innego – do tych niektórych : ja wam nie zaglądam w… wałki rozrządu? Lokówki? Miecze świetlne?

Wracając do liquidu – mnie osobiście pasuje, może trochę za słodki na co dzień – kto lubi słodkości, niech wyjeżdża do buszu małp szukać. Małpy mają słodkości. Obrabujcie małpę, dobrze na tym wyjdziecie – ale uważajcie, jakbyście zaczęli przypadkiem Planetę Małp to ja nic nie mówiłem.

 

 


Dodaj komentarz :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o