Parowniki (MOD)

TwistedMesses RDA – Pogromca 22mm Dripperów?


Smak 80%
Chmura 93%
Wygląd 87%
Jakość wykonania 93%
Krótkie podsumowanie

Oceniam tego drippera całkiem pozytywnie, bardzo przyjemnie się z niego korzysta, polecany przeze mnie build to Dual Fused Clapton o rdzeniach 0,45mm i owijce 0,2mm kręcony na 6 zwojów przy średnicy 2,5mm.

Wynik 88%
Oceny czytelników
8 głosy
80

Dzisiaj chciałbym zrecenzować Atomizer typu RDA od Compvape pod nazwą “TwistedMesses”, jest to autorski Dripper stworzony przy współpracy z ekipą TwistedMesses.

W opakowaniu

W pudełeczku znajdziemy dodatkowe uszczelki, dodatkowe śrubki (które są przykręcane za pomocą imbusa), imbus, przejściówkę z zintegrowanego z górą dripa na inny drip dołączony w zestawie bądź drip 510, więc jak widać całkiem bogate wyposażenie.

Z zewnątrz

Zaczynając od zewnątrz, TwistedMesses RDA posiada grawer na tulei, która służy do kontroli przepływu powietrza, w zestawie znajduje się wymienna tuleja w kolorze złotym, czyli w sumie mamy teraz czarną i złotą. Na co dzień używam złotej, bo osobiście uważam, że jest ładniejsza.

Użytkowanie – zalety i wady

Może zaczniemy od zalet – jak na 22mm RDA jest całkiem sporo miejsca, śrubki się nie wyrabiają, ciekawie rozwiązany airflow, wymienne tuleje w różnych kolorach, które można dokupić w internetowym sklepie TwistedMesses, porządne wykonanie. Wad natomiast większych nie stwierdziłem, jedyne co może troche irytować to metalowy – nagrzewający się ustnik przy większych konstrukcjach grzewczych, ale na szczęście jest przejściówka na zwykły drip tip 510.

Wymiary i wykonanie

4 otwory na grzałki o średnicy 2,8mm!
Wykonanie ze stali nierdzewnej 304
6mm wgłębienie na Liquid
Konektor – 510
22mm średnicy drippera

Ocena osobista

Mam ten sprzęt od ponad miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolony, wskoczył na miejsce wcześniejszego Mutationa XV4 i popularny ‘mutek’ nie wróci już z powrotem na miejsce. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą konstrukcją, śrubki na imbus są dużo wygodniejsze w użyciu, nie odkręcają się samoczynnie, pin plusowy nie rusza się co jest dużym pozytywem, jest bardzo dużo miejsca i w/w build zespołu grzewczego sprawuje się świetnie. Dripper można zarówno wykorzystywać pod smak jak i pod zabawę w cloud chasing.

Próbowane na TwistedMesses RDA płyny to samoróbki z bazy 50/50 3mg lub 6mg ze smakami takimi jak – Winogrono, Jeżyna, Brzoskwinia, Jagoda i wielu innych, smak oddawany przez claptony wydaje się być bliskim ideału, dzięki dużemu przepływowi powietrza w dripperze chmura jest całkiem wydajna i co najważniejsze – nie za gorąca, wapowane na IPV4S z akumulatorami Sony VTC4 przy 85W zdają się byc idealnym buildem pod to RDA. Życzę miłego wapowania!