E-Liquidy

#Vapenation Turbo


Turbo to nic innego jak liquid o smaku gumy balonowej. Zaczynamy dość brutalnie dla marki #Vapenation, bo nie przepadam za balonówą w tej formie. Pierwsze jednak co warto wspomnieć to fakt, że to premix i w baaaardzo przyjaznej butelce dla fanów dripowania. W przypadku Cthulhu v3 też nie miałem problemów z zalewaniem, ale Combo już się niestety łatwo zapowietrza i ma dość mały wlew, więc sprawiało problemy i straciłem trochę soczków testując tę linię liquidów.

Według producenta jest to truskawka, arbuz i guma balonowa. Jak dokładnie zostało to oddane?

Muszę przyznać, że spisali się całkiem nieźle. Liquidzik całkiem nienajgorszy, czuć słodką gumę balonową. Po 20ml, które miałem dostępne, muszę przyznać, że jestem nawet zadowolony! W tle, pod gumą, czuć lekko trawiastą truskawkę i sporo słodyczy z arbuza. Tak jak fanem tego typu smaków nie jestem – tak muszę pogratulować, bo wyszło im to całkiem zgrabnie. Wszystkie aromaty trzymają się kupy i mieszanka jest całkiem smaczna.

 

 

Smak 71%
Zapach 84%
Stosunek ceny do jakości 83%
Krótkie podsumowanie

Podsumowując - pierwsza balonówa, która mnie nie odrzuciła. Za to wielkie gratulacje! Jeśli ktoś lubi takie smaki to na pewno mu podpasuje. Jeszcze tylko wspomnę... Zapach z butelki? Różowe orbity. Tyle wspomnień... <3

Wynik 79%
Oceny czytelników
1 głosy
80