vision ego3 - e-papieros Recenzje

Vision eGo 3 – żywa legenda e-palenia


Ocena zestawu Vision Ego 3

pierwsze wrażenie 74%
wygląd 76%
zawartość zestawu 85%
bateria 84%
clearomizer 81%
cena-jakość 89%
Krótkie podsumowanie

bardzo popularny model, klasyka wśród e-papierosów - idealne połączenie baterii Joyetecha z niezawodnym clearomizerem Vision CC

Wynik 81% klasyk

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Przepis na sukces w branży papierosów elektronicznych wydaje się być bardzo prosty. Znaczna większość użytkowników szuka narzędzia, które będzie tanie, proste w budowie i obsłudze oraz względnie bezawaryjne. Wielu producentów próbowało łączyć wymienione składniki na różne sposoby, ale najbliżej perfekcji jest chyba e-papieros Vision eGo 3. Ten niezwykle popularny model znacznie przyczynił się do rozpowszechnienia e-palenia i pokazał, że wysoka jakość wykonania oraz komfort użytkownika mogą być dostępne w naprawdę rozsądnej cenie.

Od rynkowego debiutu wspomnianego modelu minęło już kilka lat, a on w dalszym ciągu jest kuszącą propozycją zarówno z perspektywy początkującego e-palacza, jak i starszego stażem oraz bardziej wymagającego użytkownika. Vision eGo 3 w pełni oddaje istotę e-palenia, które ma być realną alternatywą dla tradycyjnych papierosów.  Jego ciągła obecność w wielu sklepach oznacza chyba, że stale cieszy się on uznaniem i wzięciem pośród klientów.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

W przypadku tego e-papierosa nie opisujemy konkretnego zestawu, ale mamy zamiar przybliżyć pojedyncze urządzenie i jego właściwości. Nie zmienia to jednak faktu, że model był lub jest dalej dostępny w przeróżnych konfiguracjach. Najpopularniejsze z nich to podwójny zestaw zapakowany wraz z kompletem akcesoriów w specjalne etui oraz podstawowy – pojedynczy papieros elektroniczny z ładowarką. Dwa e-papierosy z dodatkami w zależności od sklepu można mieć już od około 170 złotych, a za pojedynczego papierosa trzeba zapłacić od 60 do 80 złotych. W praktycznie wszystkich przypadkach urządzenie znajdziemy w komplecie z baterią o pojemności 1000 mAh. Zarówno dwa lata temu, jak i teraz była to w pełni satysfakcjonująca pojemność dla większości e-palaczy. Akumulatorek został również wyposażony w dwa tryby napięcia, co dodatkowo podkreśla uniwersalny charakter tego modelu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”341,343,344″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Doskonałym dopełnieniem wspomnianej baterii jest clearomizer Vision CC. Jest to ciesząca się pozytywnymi opiniami bezwatkowa konstrukcja, która umożliwia prostą wymianę grzałki. Clearomizer mieści około 1.6 ml liquidu, a zastosowanie grzałki z długimi sznurkami zapobiegło problemom z dostarczaniem liquidu i konieczności przechylania urządzenia przy jego niskim poziomie. Uzupełnianie płynu jest banalnie proste – w tym celu wystarczy wyłącznie odkręcić ustnik. Urządzenie wydziela sporą ilość mgiełki, a smak jest za każdym razem bardzo wyraźny i głęboki. W tych kwestiach, Vision CC bije na głowę wielu uznanych konkurentów z klasy wyższej. Jedynymi minusami cleraomizera jest sporadyczne występowanie skroplin oraz częsty, nieprzyjemny posmak podczas palenia z minimalnym poziomem liquidu.

Kolejnym mocnym punktem Vision eGo 3 jest jakość jego wykonania. Postawiono na wytrzymałe materiały i maksymalną funkcjonalność urządzenia. Wszystkie, nawet najmniejsze uszczelki idealnie do siebie pasują, a o jakichkolwiek niedoróbkach nie może być mowy. Rozebranie sprzętu jest banalne nawet dla kompletnych amatorów, co pozwala oszczędzić pieniądze i dłużej utrzymać e-papierosa w odpowiedniej kondycji. Urządzenie jest odporne na wszelkie upadki oraz intensywne użytkowanie.

[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17db23-f427″][vc_column_text]

– niezniszczalna konstrukcja

– wysoka jakość w rozsądnej cenie

– głęboki smak

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26db23-f427″][vc_column_text]

– sporadyczne skropliny

– konieczność utrzymywania odpowiedniego poziomu liquidu

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Długa obecność na rynku tego modelu i wiele pozytywnych opinii na jego temat są najlepszą rekomendacją dla elektronicznego papierosa Vision eGo 3. Urządzenie to swego czasu było wyznacznikiem pewnych standardów w branży i z pewnością przyczyniło się do popularyzacji elektronicznego palenia. Jego charakter idealnie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju potrzeb użytkowników. Możliwości modelu pozwalają zarówno na przyjemną naukę e-palenia, jak i dostosowanie się do wymagań doświadczonych palaczy. Pomimo tego, że w sprzedaży znajdziemy już kilka bardziej nowoczesnych i zaawansowanych e-papierosów to wciąż naprawdę warto rozważyć zakup tego urządzenia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]