Zasilania (EGO)

Vision Spinner – codzienna regulacja


Jakość 77%
Cena 76%
Funkcjonalność 77%
Wygląd 76%
Dostępność 75%
Krótkie podsumowanie

Jedna z najładniejszych i najlepszych dostępnych baterii. Idealna do codziennego wapowania. Wielki plus za stabilizację i regulację napięcia. W dodatku wiele ciekawych wersji limitowanych.

Wynik 76%

Nie od dziś wiadomo, że najpopularniejszą baterią do e-papierosów jest Spinner, produkowany przez znaną i lubianą firmę Vision. Od kiedy model ten pojawił się na naszym rynku, budzi wśród wszystkich waperów duże zaciekawienie, ponieważ jest ładny, delikatny i estetyczny. Wszystko to sprawia, że dla wielu osób jest idealnym sprzętem do codziennego wapowania. Warto dodać, że poza wyglądem ma również inne, bardzo przydatne udogodnienia.

Niespadające napięcie
vision-spinner-all-size-display-650x650

Dużym atutem tego akumulatorka jest stabilizacja napięcia. Jest to bardzo pomocne, ponieważ pomimo stopniowego rozładowywania się baterii, napięcie podawane grzałce jest zawsze takie same i nie spada. Możemy mieć więc pewność, że komfort palenia będzie zawsze stał na najwyższym poziomie i nie odczujemy spadków mocy.

Drugą bardzo fajną rzeczą jest możliwość regulacji napięcia podawanego grzałce. Dzięki tej opcji możemy idealnie dopasować oporność grzałki w parowniku do ilości podawanych voltów. W takim przypadku nawet jeśli kupimy do naszego sprzętu wysoko Ohmową grzałkę, możemy być spokojni o to, że wszystko będzie fajnie chmurzyć oraz mieć odpowiednią moc i smak. System regulacji jest bardzo intuicyjny (pokrętło na dole baterii) i znacznie ułatwia dopasowanie intensywności palenia do własnych preferencji.

Kolejną dobrą informacją jest to, że co jakiś czas firma Vision wypuszcza nowe wersje i aktualizacje związane z tym akumulatorkiem. Zazwyczaj zmienia się tylko wygląd, a dzisiejsza wersja w ogóle już nie przypomina pierwszego modelu.

rBVaG1RkecGALvJ_AAEq0t0kvdM916Wersje limitowane

Jeśli lubimy sprzęt, który jest nietuzinkowy i wyróżnia się na tle innych elektronicznych papierosów to powinniśmy odłożyć trochę gotówki i czekać na edycje limitowane, które często pojawiają się w większych sklepach.Zazwyczaj są odpowiednio droższe, ale ich wygląd rekompensuje różnicę.

Do tego typu wersji można zaliczyć np. baterie w drewnianej i rzeźbionej obudowie. Biorąc pod uwagę to, że Spinner ma kształty normalnej baterii e-papierosowej, wyglądało to bardzo spektakularnie i znalazło ogromną rzeszę zwolenników.

Firma Vision dba również o to, żeby klienci mieli większy wybór pojemności i z tego powodu Spinnery to baterie, które posiadają nawet 1650 mAh. W przypadku największych modeli, wszyscy wapujący duże ilości liquidu nie muszą się o nic martwić, nawet przy ustawieniu największej ilości voltów.

Czy coś może nas rozczarować?26

Sam miałem kilka Spinnerów i najbardziej nie odpowiadała mi ich masywność, ponieważ są troszkę większe od zwykłych baterii. Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem maluszków i naturalnie to kwestia gustu.

Kolejną wadą jest możliwość uszkodzeń elektroniki. W przypadku jednej i drugiej baterii zdarzyło mi się, że pin cały czas wbijał się do środka lub na amen padała cała elektronika. Mimo wszystko uważam, że warto zainwestować w tę baterię.