papieros elektroniczny volish black Zestawy (EGO)

Volish Black – wysoka cena elegancji


Ocena zestawu Volish Black

pierwsze wrażenie 75%
wygląd 70%
zawartość zestawu 65%
bateria 65%
clearomizer 25%
cena-jakość 10%
Krótkie podsumowanie

Zestaw drogi jak na właściwości, które oferuje

Wynik 51% średni

[vc_row][vc_column width=”1/1″ el_class=”tekst-prawa-ocena”][vc_column_text]

Dzisiaj bierzemy pod lupę jeden z najnowszych modeli elektronicznych papierosów marki Volish – zestaw Volish Black. Jest to zestaw charakteryzujący się bardzo eleganckim opakowaniem, idealnie wpasowującym się w nową koncepcję marki Volish, która po zmianie loga aspiruje do miana marki luksusowej. Pierwsze wrażenie, które towarzyszy nam podczas oglądania tego zestawu jest więc jak najbardziej pozytywne. Mina może jednak trochę zrzednąć, kiedy spojrzy się na cenę zestawu. Wynosi ona 199zł za pojedynczego e-papierosa wraz z akcesoriami, co na tle konkurencji jest ceną bardzo wysoką. No ale luksus to luksus.

Pomijając cenę zestawu wszystko jest wykonane bardzo schludnie, e-papieros ma klasyczny wygląd – czarna bateria wraz z przydymionym clearomizerem. Widać wysoką jakość produktu, napisy bardzo ładnie komponują się z literką “V” na przycisku baterii. Bateria posiada przycisk, który nie wystaje poza krawędź baterii, a dodatkowo jest wyprofilowany tak, by pasować do opuszka palca użytkownika. Sama bateria pokryta jest grubą lśniącą pokrywą czarnego lakieru, co daje ładne gładkie odbicie. Wygląd tego e-papierosa jest niewątpliwie jego dużą zaletą.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Jeżeli chodzi o zawartość zestawu Volish Black, to otrzymujemy oczywiście kompletnego e-papierosa – baterię manualną Volish Black 1100 mAh i Volimizer Volish. Dodatkowo w zestawie znajduje się kompletna ładowarka – USB + adapter sieciowy. Ponadto w pudełku oprócz instrukcji i karty gwarancyjnej znajdziemy liquid 10ml marki Mild.

Bateria, którą otrzymujemy w zestawie bardzo ładnie się prezentuje i ma dodatkowo pojemność 1100 mAh, co powinno wystarczyć dla większości użytkowników e-papierosów. Bateria wyposażona została w sygnalizację poziomu naładowania, która umieszczona jest w przycisku baterii. Wraz z rozładowywaniem baterii kolor przycisku zmienia się odpowiednio od jasnoniebieskiego, poprzez niebieski i zielony, aż do czerwonego, kiedy to poziom naładowania baterii wynosi mniej niż 15% i należy spodziewać się rozładowania w niedługim czasie.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”138,140,141,142,143″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”345×345″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Parownik, który znajdziemy w zestawie Volish Black to Volimizer Volish. Jest to clearomizer górnogrzałkowy – w pełni rozbieralny. Posiada odkręcany górny korpus oraz tulejkę od podstawy a drip można wykręcić z górnego korpusu. Clearomizer prezentuje się przeciętnie, bardziej zaskakują jego wartości użytkowe. Niestety na minus, ponieważ po zestawie o takiej cenie należy spodziewać się o wiele więcej. Zespół grzewczy znajdujący się w tym clearomizerze jest umiejscowiony bardzo wysoko, a na dodatek posiada bardzo krótkie knoty. Przez wymienioną cechę zamontowanej w tym urządzeniu grzałki, użytkownik zmuszony jest do częstego przechylania e-papierosa tak, aby liquid dostawał się na grzałkę. Opisywany clearomizer radzi sobie również średnio z oddawaniem smaku – z pewnością nie jest to najwyższa klasa. Musimy przyznać, że byliśmy zaskoczeni ceną tego modelu i mieliśmy wobec niego spore oczekiwania. Z pewnością można było zamontować w tym urządzeniu zdecydowanie lepszy parownik.

[/vc_column_text][vc_tour][vc_tab title=”Największe zalety” tab_id=”1411425144-1-17″][vc_column_text]

– ładny design

– pojemna bateria

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”Największe wady” tab_id=”1411425144-2-26″][vc_column_text]

– wysoka cena

– kiepski clearomizer

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tour][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Podsumowując, zestaw Volish Black możemy polecić osobom, które oczekują od e-papierosa ładnego, klasycznego wyglądu oraz tym, którzy chcą się wyróżnić. Model ten raczej nie jest zbyt popularny z racji swojej ceny, jednak to czyni go modelem ekskluzywnym. To po stronie plusów, jeżeli chodzi o minusy to bardzo dużym jest parownik, który jest już delikatnie przestarzały. Po zestawie ekskluzywnym można było spodziewać się dużo lepszego clearomizera. Finalna ocena 51%, czyli przeciętnie – można znaleźć o wiele lepszy zestaw w niższej cenie, nawet jeżeli chcemy poczuć się ekskluzywnie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]