Zasilania (MOD)

WISMEC REULEAUX DNA200 TC EXPRESS KIT


Jakość 87%
Moc 92%
Cena 79%
Krótkie podsumowanie

Doskonała propozycja dla znających się na rzeczy i potrafiących robić fajne systemy. Początkującym nie zalecamy zaczynania od maszyny do zadymiania dyskotek.

Wynik 86%
Oceny czytelników
4 głosy
82

Ostatnio dużo pisaliśmy na temat modeli z niższej półki, a gdy już udało nam się znaleźć coś ciekawszego to i tak tego typu sprzęt miał różne ograniczenia. Dziś chciałbym przedstawić szerszej publiczności sprzęt z najwyższej półki cenowej. Mowa o modelu Wismec Reuleaux, który działa na dobrze znanym i lubianym wśród waperów DNA200. Daje to nam pewność, że sprzęt uciągnie praktycznie każdą grzałkę, lub nawet kilka i nie będziemy musieli się martwić o zwarcia. DNA już od kilku lat jest uznawane za najlepszą dostępną na rynku elektronikę, a moc 200 watów na pewno nie będzie wykorzystywana w stu procentach.

wismecCena, wygląd, dostępność

Aktualnie box nie jest już dostępny w polskich sklepach, ale jeśli jesteśmy na tyle zamożni, że możemy sobie pozwolić na body za 600 złotych, to nie będziemy mieć problemu z jego kupnem gdzieś za granicą.

Sprzęt znajdziemy w renomowanych sklepach, gdzie dostajemy pewność oryginału i to, że nie trafimy na podrabianego bubla skręconego przez koreańczyków. Jeśli chodzi o wygląd to jest on bardzo nietypowy. Pomimo tego, że urządzenie mieści trzy akumulatory o wielkości 18650 to nie należy do dużych i dlatego świetnie pasuje do każdej ręki. Box jest w kształcie pięciokąta, dlatego wyróżnia się na tle pospolitych boxów – kwadratowych pudełek.

Użytkowanie

Z takim sprzętem na pewno trzeba obchodzić się ostrożnie, ponieważ moc jest na prawdę duża. Niedoświadczeni waperzy mogą sobie średnio radzić z tym tematem, jednak nie oszukujmy się, jeśli kogoś stać na taki sprzęt to na pewno nie będzie w tym przypadku oszczędzał na akumulatorach.

wismec reuleaux dna200Pamiętajmy również o tym, że nie jest on przeznaczony dla osób, którym wystarczy zwykłe wapowanie na pojedynczej grzałce. Nikt przecież nie kupuje sobie szybkiego motoru do jeżdżenia tylko po mieście i to 50 kilometrów na godzinę.

Opisywany sprzęt to zdecydowanie propozycja dla tych, którzy znają się na rzeczy i potrafią robić już fajne systemy. Początkującym nie zalecamy rozpoczynania swojej przygody z poważniejszym wapowaniem od maszyny do zadymiania dyskotek.