Parowniki (MOD)

Zephyr Buddha v2 – Mnich z klasztoru Chmur-olin


Łapiecie? Buddha, mnich, Szaolin, chmura… Słaby żart?

DO RZECZY!

Zephyr Buddha v2 to po prostu MONSTRUM jeśli idzie o możliwości. Chcesz spokojną grzałkę i więcej waty co by rzadziej zalewać? Zmieścisz nawet cały listek Muji! Chcesz pokaźnej chmury? Pfff… Prallel z 0,8 na 3,5mm to dla pokaźnego decku tego parownika pikuś.

Ale właściwie skąd tak wielkie możliwości? To RDA ma 30 mm średnicy, dzięki czemu zyskujemy gigantyczną przestrzeń dla naszych grzałek. Z racji ogromnej powierzchni ścianek producent postanowił umieścić tam aż 21 otwory powietrzne z płynną regulacją, doskonale znaną z takich parowników jak chociażby seria Mutation X. Wersja 2 w porównaniu do V1 zyskała kilka dodatkowych dziurek w top capie, które wpuszczają powietrze bezpośrednio do ustnika chłodząc tym samym produkowaną chmurkę. A skoro już przy ustniku jesteśmy to nadmienię, że ma on aż 13,2 mm średnicy.  Z takimi atrybutami twórcy Buddhy postanowili pójść na całość i w słupkach montażowych wywiercone są otwory o średnicy aż 3mm.

Poważny sprzęt

buddaJak więc widać jest to poważny sprzęt dla poważnych waperów, którzy w pogoni za poważną chmurą są w stanie wyłożyć poważne pieniądze – w końcu 60 USD to niemało jak na nasze standardy. Jeśli już macie odpowiednie zasilanie – a tu będzie potrzebne coś na prawdę poważnego jak na przykład box 3×18650 na podwójnym mosfecie, albo 2×26650 z CGR26650A w środku lub chociaż dobrej jakości rurka na 26650, ale nie chcecie płacić aż tyle za parownik to od siebie polecić mogę klony od Żółtej Braci. Nasze kochane złote rączki z szybkiejtechnologii.kom stworzyły bowiem całkiem niezłą podróbę, która pomimo dużo mniejszych otworów na drut wciąż daje bardzo duże możliwości.

Czy jest to sprzęt, który polecam? Zdecydowanie tak, jeśli masz odpowiednie zasilanie, wiedzę i umiejętności. To nie jest zabawka dla nowicjuszy, ale bardzo poważne bydle do ciężkiej roboty. W przypadku braku funduszy zachęcam do śmiałego zakupu klonów, bo też potrafią sobie poradzić.